Svíticí autodráha- Magic Tracks Mega BOX- 220 ks

Kód: 2133
Tip
Neohodnoceno
899 Kč –67 %
1804 2 svitici autodraha mega box 220 ks
899 Kč –67 % 298 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.1.2021
1N

 

 Dráha, která září barvami. 

Není nic krásnějšího než rozzářená dětská očka, které jsou plně radosti a dobrodružství. Přesně takovouhle radost můžete udělat i vy svým malým členům domácnosti s hračkou roku závodní dráhou Magic Tracks, která svítí ve tmě. Dráha se skládá z jedinečných neonových dílků, které se s přicházející tmou kouzelně rozzáří.
2500zk
2N

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 Banner naše garance

 

Posledních 7 ks za tuto cenu

  Zábava bez hranic

Dráha se skládá z 220 flexibilních dílků, které dítě může ohýbat a spojovat do jakéhokoliv tvaru jen bude chtít. Váš nejmladší člen rodiny, tak může spojovat, tvarovat a vytvářet nejrůznější tvary a barevné kombinace jaké mu jen fantazie dovolí. Dráha je dlouhá 3,3 m a jak už jsme výše zmínili jejímu barevnému tvaru se meze nekladou. Nakonec uvidíte, že se dráha stane zábavou pro celou rodinu. Společně můžete tvořit ty nejbláznivější kombinace, které vás napadnou.

 

objednávám7

Světelná show, plná barev

Ale co by to bylo za dráhu, kdyby po ní neuhánělo barevné a svítící autíčko. Ano čtete správně. V základní sadě 1 autíčko poháněné baterií. Autíčko obsahuje LED světla, které pod rouškou tmy teprve vytvoří pořádnou světelnou show. Díky průsvitnému materiálu vytvoří LED žárovky uvnitř skutečně fantastickou hru světel. 

Autíčko rozzáří celou autodráhu a dítě tak bude mít dokonalý přehled, kde se zrovna nachází. Autíčko funguje na pohon baterií, v prostoru na baterie, který je dostupný pouze pomocí šroubováku. Tím zamezíte neustálé ztrátě baterií a i nepříjemným nehodám, které by se mohli při styku s dětskou pusinkou stát. 

objednávám8

Barevný svět plný zábavy a zážitků

Skutečné kouzlo, ale dráha vytvoří pod rouškou tmy, až zhasnete světla. Neonové barvy se rozzáří a z každého pokoje udělají barevný svět plný zábavy a zážitků. A stane se světelným útočištěm každého dítěte. Hodiny a hodiny zábavy vás čekají s kouzelnou a jedinečnou sadou. S nekonečnými možnostmi můžete tvořit a sestavovat ty nejbláznivější kousky. Dráha může vést třeba pod postelí nebo pod stolem, vytvářejte ty nejrůznější zatáčky i klouzačky a sledujte jestli je autíčko zvládne zdolat. Co potěší jistě každého rodiče je, že jakmile budete chtít dráhu uklidit stačí ji srolovat a schovat například do krabice. Dráha skoro žádné místo nezabere.

Perfektní tip na dárek pod stromeček nebo k narozeninám

Pro rodiče, kteří nemají pro své ratolesti dárek k narozeninám či vánocům jistě dráha dobře poslouží. Autodráha je skvělým dárkem pro děti od 3 let a její zábavu může bez omezení využívat opravdu kdokoliv. Udělejte svému dítěti radost a rozzařte jeho očka tak, jako rozzáří pohádková dráha celý jeho pokoj. 

objednávám5


Umožněte dítěti vyjádřit svou kreativitu s úžasnou neonovou závodní dráhou, která se dá ohýbat a otáčet a navíc svítí ve tmě!

Máme pro vás připravené kvalitní alkalické baterie, které můžete objednat přímo pro tento produkt.

Pro tuto autodráhu jsou potřeba 1x AA, nakoupit můžete ZDE, stačí jen baterie vložit a zábava může začít.  

VÝHODY: 

  • Díly se jednoduše spojují
  • Napájení- 2x AA baterie
  • dráha je flexibilní, lze jí různě ohýbat a kroutit
  • 360°- Zatočte si dráhu dokola a sledujte autíčko uvnitř
  • Závodní autíčka mají LED světla, které rozzáří celou autodráhu
  • 1 arch plný nálepek – polepte si autíčko
  • Pro lepší uskladnění můžete dráhu srolovat

 

Vhodné pro děti od 3 let.

Balení neobsahuje baterie.

Fotografie a video mohou být pouze ilustrační.

 

3N

Magic Tracks svítící autodráha , Magic Tracks svítící autodráha 165 dílná sada , MAGIC Tracks , svítící autodráha , díly na rozšíření 25 ks , MAGIC Tracks , svítící , Autodráha , díly na rozšíření 75 ks , MAGIC Tracks , svítící autodráha , díly na rozšíření 100 ks , Magic Tracks , svítící autodráha , hračky , excalibur Magic Tracks , svítící autodráha , Svítící autodráha s autíčkem , nejkrásnější autodráhu , Svítící autodráha s fosforeskující dráhou , magic track mega balení , svítící autodráha , fun, svítící autodráha recenze , magická svítící autodráha , svítící autodráha s tunelem , svítící flexibilní autodráha , svítící autodráha 2 autíčka,svítící autodráha magic track , svítící autodráha magic tracks

Doplňkové parametry

Kategorie: Autodráhy
Rozměr balení: 25,5 x 26,5 x 9 cm