Svíticí autodráha- Magic Tracks- Mega BOX- 360 ks- 2 autíčka

Kód: 10125
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Magic Tracks
799 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
20.8.2019
3banner
2 autíčka v balení, 360 dílků
 
Dráha, která září barvami. 
Není nic krásnějšího než rozzářená dětská očka, které jsou plně radosti a dobrodružství. Přesně takovouhle radost můžete udělat i vy svým malým členům domácnosti s hračkou roku závodní dráhou Magic Tracks, která svítí ve tmě. Dráha se skládá z jedinečných neonových dílků, které se s přicházející tmou kouzelně rozzáří.
1000_banner
 DopravazásilkovnzdarmaHRAČKY

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner naše garance

 Zábava bez hranic

2 autíčka v balení, 360 dílků
 

Dráha Magic tracks se skládá z 360 flexibilních dílků, které dítě může ohýbat a spojovat do jakéhokoliv tvaru jen bude chtít. Vás nejmladší člen rodiny, tak může spojovat, tvarovat a vytvářet nejrůznější tvary a barevné kombinace jaké mu jen fantazie dovolí. Dráha je dlouhá  5,5 m a jak už jsme výše zmínili jejímu barevnému tvaru se meze nekladou. Nakonec uvidíte, že se dráha stane zábavou pro celou rodinu. Společně můžete tvořit ty nejbláznivější kombinace, které vás napadnou.

Světelná show, plná barev

Ale co by to bylo za dráhu, kdyby po ní neuháněla barevná a svítící autíčka. Ano čtete správně. V této sadě Magic tracks 2 autíčko poháněné bateriemi. Autíčka obsahují LED světlo, které pod rouškou tmy teprve vytvoří pořádnou světelnou show. Díky průsvitnému materiálu vytvoří LED žárovky uvnitř skutečně fantastickou hru světel. 

Autíčka rozzáří celou autodráhu a dítě tak bude mít dokonalý přehled, kde se zrovna nachází. Autíčka fungují na pohon bateriemi, v prostoru na baterie, který je dostupný pouze pomocí šroubováku. Tím zamezíte neustálé ztrátě baterií a i nepříjemným nehodám, které by se mohli při styku s dětskou pusinkou stát. 

Barevný svět plný zábavy a zážitků

Skutečné kouzlo, ale dráha vytvoří pod rouškou tmy, až zhasnete světla. Neonové barvy se rozzáří a z každého pokoje udělají barevný svět plný zábavy a zážitků. A stane se světelným útočištěm každého dítěte. Hodiny a hodiny zábavy vás čekají s kouzelnou a jedinečnou sadou Magic tracks. S nekonečnými možnostmi můžete tvořit a sestavovat ty nejbláznivější kousky. Dráha může vést třeba pod postelí nebo pod stolem, vytvářejte ty nejrůznější zatáčky i klouzačky a sledujte jestli je autíčko zvládne zdolat. Co potěší jistě každého rodiče je, že jakmile budete chtít dráhu uklidit stačí ji srolovat a schovat například do krabice. Dráha skoro žádné místo nezabere.

Perfektní tip na dárek pod stromeček nebo k narozeninám

Pro rodiče, kteří nemají pro své ratolesti dárek k narozeninám či vánocům jistě dráha dobře poslouží. Autodráha je skvělým dárkem pro děti od 3 let a její zábavu může bez omezení využívat opravdu kdokoliv. Udělejte svému dítěti radost a rozzařte jeho očka tak, jako rozzáří pohádková dráha Magic Tracks celý jeho pokoj. 


Umožněte dítěti vyjádřit svou kreativitu s Magic tracks, úžasnou neonovou závodní dráhou, která se dá ohýbat a otáčet a navíc svítí ve tmě!

VÝHODY: 

  • Díly se jednoduše spojují
  • Magic tracks dráha je flexibilní, lze jí různě ohýbat a kroutit
  • 360°- Zatočte si dráhu dokola a sledujte autíčko uvnitř
  • Závodní autíčka mají LED světla, které rozzáří celou autodráhu
  • 1 arch plný nálepek – polepte si autíčko
  • Pro lepší uskladnění můžete dráhu srolovat

 

Vhodné pro děti od 3 let.

Balení neobsahuje baterie.

Fotografie a video mohou být pouze ilustrační.

sp_banner

Magic Tracks svítící autodráha , Magic Tracks svítící autodráha 165 dílná sada , MAGIC Tracks , svítící autodráha , díly na rozšíření 25 ks , MAGIC Tracks , svítící , Autodráha , díly na rozšíření 75 ks , MAGIC Tracks , svítící autodráha , díly na rozšíření 100 ks , Magic Tracks , svítící autodráha , hračky , excalibur Magic Tracks , svítící autodráha , Svítící autodráha s autíčkem , nejkrásnější autodráhu , Svítící autodráha s fosforeskující dráhou , magic track mega balení , svítící autodráha , fun, svítící autodráha recenze , magická svítící autodráha , svítící autodráha s tunelem , svítící flexibilní autodráha , svítící autodráha 2 autíčka,svítící autodráha magic track , svítící autodráha magic tracks

Doplňkové parametry

Kategorie: Autodráhy
Rozměr balení: 25,5 x 26,5 x 9 cm