Hmyzí hotel ve tvaru šestiúhelníku - 33,5 x 28 x 10cm

Kód: 106-108499
Neohodnoceno
499 Kč
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2022

 Dřevěný domeček pro hmyz ve tvaru šestiúhelníku s různě vyplněnými komorami, včetně závěsného poutka. Hmyzí hotel, poskytuje hmyzu útočiště během sezóny a zároveň mu pomůže přečkat zimu v bezpečném úkrytu. Přispívá tak k ochraně přírody, rovnováze a pestrosti živočichů ve Vašem okolí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud si na zahradu pořídíte hmyzí hotel, poskytnete hmyzu útočiště během sezóny a zároveň mu pomůžete přečkat zimu v bezpečném úkrytu hmyzího hotelu. Přispějete tak k ochraně přírody a zasadíte se o rovnováhu a pestrost živočichů ve Vašem okolí.

Dřevěný domeček pro hmyz ve tvaru šestiúhelníku s různě vyplněnými komorami, včetně závěsného poutka. Děti budou z domečku pro broučky nadšené, mohou je pozorovat a přitom se naučí mnoho o přírodě a koloběhu života.

Hmyzí hotel 33,5 x 28 x 10 cm z masivního borovicového dřeva se střechou a vchodem určený na zahradu nebo terasu. Jednotlivá patra s přírodním výplňovým materiálem poskytují útočiště různému hmyzu, např. včely, berušky, motýli, brouci, můry a další. Tento malý hmyz je stále vzácnějšímu přirozenému prostředí, je pro nás velmi užitečný, protože opyluje rostliny nebo požírá mšice, čímž přispívá k přirozené rovnováze našeho prostředí.

Hotel jednoduše pověste na slunné místo chráněné před deštěm v blízkosti rostlin nebo stromů. Očko na zavěšení je v zadní části domu.

Detaily produktu:

  • Přírodní dřevěný dům se střechou
  • Šestihranné provedení
  • Rozměry: V 33,5 x Š 28,5 x H 10 cm
  • Pomůcka pro hnízdění a zimování
  • 4 x hmyzí komory k obléhání
  • 3 komory naplněné bambusem a kousky dřeva
  • Včetně závěsného poutka na zadní straně domečku

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení