Beruška kouzelná svítící a hrající

Kód: 13013
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.1.2021

1N

Kouzelná svítící a hrající beruška, neocenitelný pomocník při uspávání Vašeho zlatíčka!

Beruška Vám rozjasní setmělý pokoj uklidňujícím nočním světlem. Místo klasického stropu tak bude mít Vaše děťátko nad hlavou pohádkovou oblohu, která mu navodí ty nejkrásnější sny.2500zk

2N

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner naše garance

Kouzelná svítící a hrající beruška, neocenitelný pomocník při uspávání Vašeho zlatíčka! Beruška Vám rozjasní setmělý pokoj uklidňujícím nočním světlem. Místo klasického stropu tak bude mít Vaše děťátko nad hlavou pohádkovou oblohu, která mu navodí ty nejkrásnější sny.

Dokonalý dárek pro Vaši ratolest. S touto kouzelnou hračkou nyní lehce uspíte Vašeho miláčka a ještě se do postýlky bude těšit.Magická beruška Vaše děťátko doslova ohromí. Jednoduše nastavíte hlasitost a zapnete. Poté, co nastavíte projektorová svítidla, začne jako kouzlem pohádkový spánek Vašeho andílka.

Projektory lze nastavit na strop nebo na bílou stěnu (kvůli maximálním světelným efektům). Varianty světelných efektů zvolíte jednoduše knoflíkem. Místo klasického stropu tak bude mít Vaše děťátko nad hlavou pohádkovou oblohu, která mu navodí ty nejkrásnější sny. Berušku lze použít i samostatně jen jako hudební nebo světelný podkres. Po 45 minutách se želvička automaticky sama vypne. Může cestovat všude s Vámi a Vaše dítko se tak bude cítit i v cizím prostředí jako doma. Zároveň mu slouží i jako malý plyšový kamarád!!

 

Magická beruška (Rozměr: 33cm x 23cm x 13cm). Tento kouzelný pomocník je napájen bateriemi nebo USB kabelem - nejsou součástí balení.

 

3N