Pie Face Showdown – hra pro dva

Kód: 1889
Novinka Tip
1 hodnocení
649 Kč –23 %
o2
649 Kč –23 % 499 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2019

3banner

Nalož šlehačku nebo mokrou houbičku na ruku. Hlavy umístěte za ochranné masky. A pozor! START! Mačkej své tlačítko rychleji než tvůj protivník. Buď rychlejší než druhý hráč, jinak tě postihne blízké setkání se šlehačkou :)

2500zk

DZD

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner naše garance

Vzrušující "koláčová" hra je plná zábavy a napětí! Někdo musí být plácnutý. Je to tak jednoduche! Stačí dát šlehačku nebo mokrou houbu na nastavenou ruku, vytočit číslo s počtem otočení a začít otáčet rukojetí! Může k tomu dojít kdykoli, tak drž palce a doufej, že to nebudeš právě ty kdo dostane plácnutí tváří v tvář! Body sbíráš za každé otočení rukojeti aniž by jsi dostal plácnutí. Ten, kdo získá 25 bodů vyhrává! Tak začněte riskovat a doufejte v nejlepší s touto povedenou hrou.

VAROVÁNÍ:

Balení obsahuje malé části, hrozí vdechnutí nebo udušení. NENÍ URČENO PRO DĚTI DO 3 LET.

Popis: hra určena od věku 5 let.

Pro 2 a více hráčů.

Balení obsahuje vrhací stroj, otáčecí kolečko, plácací ruku, 2 rukojeti, masku jako zachytávač nečistot, pokládač brady a houbu.

UPOZORNĚNÍ:

Aby nedošlo k úrazu používejte pouze materiály a předměty určené pro tuto hru. Používejte pouze přiloženou houbu nebo domácí šlehačku. Vždy důkladně omyjte a očistěte všechny části před každým použitím. Houbu namáčejte pouze ve vodě. Pokud dojde ke kontaktu šlehačky s očima, okamžitě vypláchněte vodou.

V balení:

  • Podstavec na hru s tlačítky
  • Ruka
  • Dva podstavce na bradu
  • Dvě ochranné masky
  • Hubka

 

Rozměry:
Podstavec: 38 x 25 x 7 cm
Balení: 40 x 26,5 x 8 cm

Vhodné od 5 let

Certifikát CE

 

sp_banner

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní hračky
Záruka: 2 roky