Korková nástěnná mapa světa- Old School L + Elegantní lesklý šátek zdarma

Kód: M-14
Novinka
Neohodnoceno
Značka: ALUM
1 099 Kč –1 %
political worldmap map of the world watercolor old school
1 099 Kč –1 % 1 089 Kč
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2020

Dárek2

1N

Mapa na korkové tabuli, která je ideální pro plánování vašich dalších cest a uchovávání krásných vzpomínek o místech, která jste navštívili.

2500zk

2N

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner naše garance

Mapa na korkové tabuli, která je ideální pro plánování vašich dalších cest a uchovávání krásných vzpomínek o místech, která jste navštívili.

 

political-worldmap-map-of-the-world-watercolor-old-school (1)

Mapa tradičního politického světa
Klasická mapa politického světa, nyní v korkové verzi. Díky této mapě můžete dát jakékoli místnosti vintage a retro nádech, díky kterému se vaši hosté budou cítit jako někteří průzkumníci 19. století. Tato jedinečná mapa je touhou být zavěšena na nej privilegovanějším místě vašeho domova.

Učte se nejzábavnějším způsobem, objevujte!
Naslouchali jsme všem matkám a otcům a díky těmto barevným vzdělávacím mapám bude nyní mnohem snazší naučit se země a území světa. Tato mapa je nejlepším dárkem pro vaše děti, aby se při hraní naučily zeměpisu, aniž by ztratily didaktickou část, aby dokázaly najít a označit všechna místa, která chtějí. Zkoumání rohů Země nebylo nikdy tak zábavné.

Mapa světa je veliká 45 × 60 cm.

Jednoduchý nápad, skvělé zpracování, skvělý nápad na dárek a touha mít doma vlastní cestovatelskou nástěnku, to nás přesvědčilo, že tyto krásné korkové mapy zařadíme mezi náš výběr těch nejkrásnějěších dekorací.

3N

Doplňkové parametry

Kategorie: Korkové mapy světa
Velikost: 45 x 60 cm