Zrcadlové flip pouzdro pro Samsung® S7 Edge- černé

Kód: E5/CER
1 hodnocení
Značka: ALUM
599 Kč –53 %
černý
599 Kč –53 % 279 Kč
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
8.7.2020

3banner

Toto pouzdro ochrání Váš Samsung Galaxy S7 Edge před poškrábáním, prachem či nárazem. Díky designu FLIP je chráněná choulostivou přední část, tedy i LCD displej, pomocí předního krytu otevíratelným do strany.

2500zk

DZD

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner naše garance

Toto pouzdro ochrání Váš Samsung Galaxy S7 Edge  před poškrábáním, prachem či nárazem. Díky designu FLIP je chráněná choulostivou přední část, tedy i LCD displej, pomocí předního krytu otevíratelným do strany.

Díky již zmíněnému designu není nijak narušen původní vzhled telefonu a díky použitým materiálům dává tento ochraný prvek i luxusní vzhled.

Telefon je zasunut do zadní plastové části, která zajistí ochranu zadní části telefonu, ale také jeho boční část. Díky výřezům je ovládání stejně jednoduché a pohodlné jako před jeho nasazením a je tedy plně zachován přístup ke všem ovládacím prvkům.

Pouzdro je zajímavé řešením předního flipu, který je z vyroben z poloprůhledného polykarbonátu, přes který, pokud se displej telefonu rozsvítí, vidíte důležitá upozornění, jako například příchod zprávy, hovor či například čas a podobné informace, aniž byste flip museli otvírat. 

Přední flip, neumožňuje dotykové ovládání displeje telefonu, při zaklapnutém flipu a flip pouzdro nemá magnetické zavírání.

Pouzdro dodáváme v elegantním růžovém, tmavě modrém a černém designu.

Materiál: zadní část z odolného plastu, flip polykarbonát

Kompaktibilní pro: mobilní telefony Samsung Galaxy S7 Edge

sp_banner