Stírací mapa Česká republika

Kód: M-01
Novinka
Neohodnoceno
Značka: ALUM
ZdarmaZdarma 599 Kč –34 %
Mapa 3
599 Kč –34 % 398 Kč
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
1.10.2020

Aktuální situace banner

Banner výprode Mj

3banner

Exkluzivní stírací mapa České republiky nejen pro vášnivé cestovatele. Objevujte krásy naší země - hrady, zámky či města a kulturní památky.

120 míst k odkrytí

Rozměr: 80 x 60 cm

Doprava- zásilkovna zdarma cr-

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Pojďte objevovat Česko hned dvakrát: v reálu i na stírací mapě.

Cestování je oblíbenou aktivitou řady z nás - rádi objevujeme nová místa a vracíme se na ta, kde se nám líbilo. Naše republika nabízí hodně takových nádherných a zajímavých míst, je přímo stvořená pro prázdninové putování nebo víkendové výlety a poznávání historických památek, přírodních útvarů a mnoha dalších pamětihodností.

 

 

 

 

Mapa-6

 

 Rozměr mapy: 80 x 60 cm

 

 S originální stírací mapou bude cestování po českých zajímavostech ještě zábavnější. Nabízí vám 120 tipů na výlet do nejzajímavějších míst naší vlasti, kde pokaždé najdete něco nezapomenutelného: hrady, zámky, úžasné přírodní lokality či kulturní památky.

 

Mapa bude zabalena do ozdobného tubusu, který může složit jako dárkové balení.

 

 

Naplánujte si výlet (například na hrad Křivoklát), a když se z něj vrátíte, setřete příslušné políčko. A znovu si naplánujte výlet… Za jak dlouho budete mít celou mapu setřenou? Kolik měsíců budete potřebovat na objevení všech 120 míst naší země?

 

 Mapa-10

 

Mapu obdržíte v tvrdé kartonové tubě.

 

 Tato krásná mapa je zároveň skvělou dekorací, která vám bude stále připomínat vaše rodinné výlety a společně prožité chvíle. Každé místo na mapě je velmi pěkně a do detailu vykreslené, a celé její zpracování je opravdu exkluzivní.   

stiraci mapy , stírací mapa , seškrabávací mapa , stiraci mapa cr , mapa stírací , stíratelná mapa , stírací mapa deluxe , stírací mapa česka , turistické mapy , stírací mapa čr , Stírací mapa - České republiky , stírací mapa čr , stírací mapa , stiraci mapa cr , stírací mapa hrady a zámky , stírací mapa české republiky , stiraci mapa , stírací mapy , stírací mapa česka , stírací mapa - české republiky , stírací mapa česka deluxe xl , stiraci mapa cr , stiraci mapy , stírací mapy čr , stírací mapa deluxe
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapa Česká Republika
Velikost: 80 x 60 cm