Vysílačky Baofeng C5 s dlouhým dosahem - 2ks

Kód: BF-C50
Neohodnoceno
699 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2022
 
    Radiostanice s možností širokého použití všude tam, kde je nutná nebo potřebná komunikace osob na střední vzdálenost. Super společník na cestách dobrodružství, v kempu, na dovolené nebo tam, kde jsou horší podmínky signálu či elektriky.

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Radiostanice s možností širokého použití všude tam, kde je nutná nebo potřebná komunikace osob na střední vzdálenost. Super společník na cestách dobrodružství, v kempu, na dovolené nebo tam, kde jsou horší podmínky signálu či elektriky. Ideální využití i pro akčnější děti v terénu či na zahradě. Vysílačky jsou perfektní způsob, jak zůstat v kontaktu s rodinou a přáteli bezplatně a bez telefonů.

Komunikuje se všemi vysílačkami tohoto typu, dosah 5 - 8 km, v závislosti na počasí, prostředí a překážkách, 99 kanálů, CTCSS a DCS, VOX mód - automatická aktivace hlasem, skenování hlavních kanálů, zvukový indikátor stavu baterií, průměrná provozní doba 12 hodin.

Základní vlastnosti:

 1. 99 kanálové
 2. V sadě nabíječka s kabelem, dva klipsy a dva řemínky
 3. Jednoduchá obsluha
 4. Výdrž až 12 hodin (po 3 po sobě jdoucích plných nabitích)
 5. Dosah až 8km

Technická data:

2x vysílačka C50
Frekvenční rozsah: 400 - 470MHz
Výkon RF: 2W / 0,5W
Počet kanálů: 99
Nabíjecí napětí : 5V DC
Provozní teploty: -20°C - +50°C

Funkce:

 1. Proframování ve vašem PC - připojení přes USB kabel
 2. Funkce PTT (Push to Talk) - zmáčkni a mluv
 3. Funkce Squelch Level -  automaticky potlačí slabé signály a nežádoucí hluk v důsledku terénu nebo pokud jste dosáhli maximálního limitu dosahu. Můžete dočasně vypnout funkci squelch nebo zapnout plný dosah, což umožňuje všechny signály přijmout a rozšířit maximální dosah radiostanice
 4. Funkce VOX - hlasová aktivace přenosu
 5. Funkce MONITOR - Je ovládací prvek šumové brány. Jedině poslechem stanice v šumu a položením otázky "Je na kanále volno?" zjistíme jednoznačně zdali je kanál volný a nebudeme nikomu překážet.
 6. BCL (Busy Channel lockout) - Uzavření obsazeného kanálu 
 7. Funkce TOT (Time out Timer) - Indikace vypršeného času 
 8. QT/DQT - Plně programovatelný enkodér i dekodér selektivních voleb
 9. Vysílačka může být programovatelná pomocí počítače

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení