Zahradní smršťovací hadice černá - 30m

Kód: 9.983
Neohodnoceno
399 Kč
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
20.4.2021

1N

Zahradní hadice, která se pod tlakem vody sama rozvine. Hadice je včetně trysky pro zavlažování a rozprašování.

 2500zk

2N

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner naše garance

ZAHRADNÍ HADICE MAGIC HOSE 30m

Smršťovací půlcoulová hadice na vodu MAGIC HOSE černá. Neuvěřitelně praktická, roztažitelná i elastická zahradní hadice, včetně rozprašovače.

Skvělý nápaditý pomocník pro vaši zahradu. Zahradní hadice, která se pod tlakem vody rozvine až na trojnásobek své délky. 30 m hadice váží necelý kilogram, přesně 0,68 kg, vyrobena z polyester-latexu, ABS dílů může se napojit na standartní rychlospojku hadice. Hadice je určena pro tlak vody: 30 -200 PSI průměr hadice: 1/2'' (půl coulu), tzn. 1,27cm stříká rovnoměrně a silně. Po vypuštění se vejde např. do menšího květináče. Balení obsahuje i pistoli se 7 stupni rozprašování. Lehká, kompaktní, roztahovací jednoduše skladovatelná hadice, kterou můžete spojovat dohromady, takže získáte délku, kterou Vaše zahrada potřebuje. Po vypnutí vody se umí zase svinout, aby se dala jednoduše skladovat. Hadice, která roste!

Hadice se odlišuje od všech ostatních hadic svým inovativním designem 2 v 1. Po naplnění vodou se automaticky roztáhne až na trojnásobek své původní délky a po vypuštění vody se zase automaticky smrští zpět.

Oproti ostatním hadicím je Magic Hose výjimečně lehká.  Díky tomu odpadá námaha, kterou vyžaduje používání běžných těžkých a objemných hadic. Jak funguje?

Zapnete vodu a Magic Hose se automaticky rozvine. Pak už stačí jen otevřít trysku a můžete kropit. Když vodu vypnete a všechnu ji z Magic Hose vystříkáte, hadice se pak během několika sekund automaticky svine do své původní délky.

Hadice je vyrobena z velmi pevného a pružného materiálu. Vevnitř se nachází pevná hadice, zvenčí je nylonová.

Hadici lze nastavovat na neomezenou délku.

  • Skvělý pomocník při každodenní práci
  • Hadice je velice lehká a skladná
  • Kvalitní a pevný materiál
  • Po vypnutí vody se hadice vrátí do původního stavu
  • Pokud nebude stačit požadovaná délka hadice, můžete je spojit dohromady
  • Tryska má 7 druhů stříkání: FULL, MIST, JET, SHOWER, FLAT, CENTER, CONE
  • Hliníkové spoje
  • Délka hadice: 30m (délka je uvedena v nataženém stavu)
  • Barva: černá

3N